DobryOrtodonta.pl

 

Witam, pisze do Państwa ponieważ mam nietypowe pytanie dotyczące aparatu stałego w którym zamki wykonane…

…są z przezroczystego materiału, chciałbym się dowiedzieć jakiego wymiaru są te zamki, bo słyszałam że są rożnej wielkości i zależy to od gabinetu, mogliby mi Państwo napisać w milimetrach jaka jest ich wielkość?

Ceramiczne zamki, ze względu na materiał z jakiego są wykonane są zawsze większe od zamków metalowych. Wielkość zamków zależy jedynie od producenta oraz od techniki leczenia do jakiej są przewidziane. W naszym gabinecie do leczenia ortodontycznego stosujemy ceramiczne zamki Clarity firmy 3M. Wymiary zamków podam Panu po sprawdzeniu w katalogu.

  • drukuj
  • poleć znajomemu

znajdź swojego lekarza...

zobacz listę lekarzy

lekarz w Twoim mieście...

Dlaczego my?

Ortodoncji nie można nauczyć się z książek lub podczas kilku kursów. Profesjonalna ortodoncja wymaga wieloletniej praktyki oraz pracy pod opieką doświadczonych lekarzy. Każdy ortodonta szkolony jest przez cztery lata i tytuł specjalisty ortodonty otrzymuje po zdanym państwowym egzaminie specjalizacyjnym.

przeczytaj dlaczego!

Słowniczek

Żuchwa - (łac. mandibula), ruchoma część narządu żucia (popularnie zwana dolną szczęką). Jest kością, w której znajdują się zęby dolne, i która kształtuje rysy człowieka w dolnej części twarzy.

więcej informacji